Jackwell Limited

  • Çin Jackwell Limited şirket Profili
  • Çin Jackwell Limited şirket Profili
  • Çin Jackwell Limited şirket Profili
  • Çin Jackwell Limited şirket Profili
  • Çin Jackwell Limited şirket Profili
Ana Pazar: Kuzey Amerika, Güney Amerika , Batı Avrupa, Doğu Avrupa, Doğu Asya, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Afrika, Dünya çapında
İş türü: Dağıtıcı/toptancı, Aracısı, İthalatçı, İhracatçı, Şirket ticaret
Markalar: Jackpower
No. Çalışanları: 50~100
Yıllık satış: 4Million-5Million
Yıl kurulan: 1985
İhracat p.c: 60% - 70%

Giriş

1985 yılında kuruluşundan bu yana, Jackwell Technology Co, Ltd toplum için geniş ve eksiksiz bir ürün ve hizmet yelpazesi sunmaktadır. Jackwell, şimdi Hong Kong'da bulunan merkez ofisi ile Çin'de 16 ofis, depo ve servis merkezine sahiptir. Jackwell Group'ta 100'den fazla çalışan var ve Çin'in hızla genişleyen hızı ile birçok sektöre yayılıyoruz.

Jackwell Grubunda başlıca 4 bölüm bulunmaktadır:

1) İnşaat ve Madencilik ekipmanları


Jackwell, Ingersoll-rand, Atlas Copco ve Liebherr gibi Çin'deki birçok uluslararası ünlü marka ile işbirliği yapmaktadır. Ürünlerimiz beton harmanlama tesisleri, beton karıştırıcılar, hidrolik paletli matkaplar, pnömatik paletli matkaplar, su kuyusu matkapları, hava kompresörleri, yol kompaktörleri, kırıcılar ve çeşitli diğer ekipmanları içermektedir. Hidroelektrik santralleri, çimento ocakları, kömür madenler ve demiryolu sistemleri gibi çeşitli sektörlerde büyüktür.

Müşterilerimize hızlı bir yanıt verebilmek için, Çin depolarımızda 1,5 milyon ABD Doları değerinde Ingersoll-rand ve Atlas Copco yedek parçalarını stokladık. Son zamanlarda, yurtdışı pazarına küçük hava kompresörleri, pnömatik paletli matkaplar, su kuyusu matkapları ve sondaj aksesuarları ve yedek parça ihraç etmişlerdir.

2) Güç Grubu


Jackwell 15 yıldan uzun bir süredir Caterpillar ve Broadcrown jeneratörlerini tedarik ediyor. En büyük müşterilerimiz arasında Telekom, Bankalar, Havalimanları, Fabrikalar ve diğer birçok sektör bulunmaktadır. Ayrıca Çin'de 1KVA'dan 2000KVA'ya kadar olan değerlerle "Jackpower" marka adı altında jeneratörlerimizi de yapıyoruz. "Jackpower" jeneratörünün kalitesi, Çin ve yurtdışı pazarındaki müşterilerden çok iyi bir ün kazandı.

Ayrıca Caterpillar, Perkins, FG Wilson, Cummins, John Deere, Volvo gibi orijinal yedek parçaların uzmanlarıyız.

Jeneratörlerin yanı sıra, Powerware - UPS, DC sistemi ve batarya, yıldırım ekipmanı ve diğer birçok elektronik ürün gibi güç sorunlarına da tam bir çözüm sunuyoruz.

3) Güvenlik ve Bilgi Grubu


Jackwell, 2004 yılında ünlü ABD markası Locktronix'i satın aldı ve Çin'de elektrikli kilit üretmeye başladı. O zamandan beri, Orta Doğu, Güney Asya ve Afrika'ya ürün ihraç ediyoruz. Pazarımız her yıl genişliyor ve farklı ülkelerdeki iş ortaklarımız olmak için daha fazla distribütör arıyoruz. Elektrikli kilitler ve aksesuarların yanı sıra, yazılım ekibimiz tarafından kendi erişim kontrol sistemimizi geliştirdik. Sistem, akıllı kart çözümü ve el-tuşu, parmak izi ve yüz tanıma gibi biyometrik erişim kontrolünü içerir. EC-PAYROLL sistemimiz, hem Hong Kong hem de anakara Çin'de birçok fabrikada yaygın olarak kullanılmaktadır.

Ne de olsa, Jackwell'in " Her Zaman En iyisini Sağlayın" hedefi vardır ve dünya çapındaki müşterilerimize sürekli olarak yüksek kaliteli ürünler ve güvenilir hizmetler sunacağız. Ortaklarımızla iyi iş yapmak için sabırsızlanıyoruz

Geçmiş

1985 yılında kurulduğundan bu yana, UPS, inşaat ekipmanları, merkezi soğutucular, uzaktan izleme cihazları ve jeneratör setleri için üst sınıflar, aşırı voltaj koruması gibi elektrikli ve mekanik ürünlere odaklanarak geniş ve eksiksiz bir ürün yelpazesi dağıtır. Yıldırım ekipmanları, genel iş ticareti ve elektronik ticaret. Iş çoğunlukla Çin Halk Cumhuriyeti ve Hong Kong boyunca yayılır ve mevcut iş, Asya, Avrupa, Amerika, Afrika ve Orta Doğu bölgelerini kapsayan, uluslararası iş genişlemesine yöneliktir.
Gelecekteki olasılık
Yüksek kaliteli ürünlerimize ve saygınlığımıza güvenerek, Jackwell Group pazarlarımızı Çin genelinde agresif bir şekilde genişletiyor. Müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmak ve Çin'in modernizasyonuna katkıda bulunmak için anakara Çin genelinde daha fazla ofis, daha fazla hizmet ve eğitim merkezi kurmayı planlıyoruz.
-------------------------------------------------- ------------------------------
Jackwell Ltd.
Jackwell'in ana işi merkezi klima, ağır inşaat ekipmanları, telekom ekipmanları, denizcilik makineleri ve nakliye hizmetlerinden oluşmaktadır. Jackwell 1995 yılında Ingersoll-rand tarafından Çin'de bir distribütör olarak atandı. Daha sonra Daiya Bay Nükleer Santrali Faz II, Yangtze Nehri'nin Üç Boğaz Barajı Projesi, Luoyang'daki Xiaolangdi Projesi, Liaohe Petrol Sahası dahil olmak üzere birçok büyük proje tamamlandı. , Pakistan ve Nepal Hidroelektrik Santrali projeleri.
Bir Carrier satıcısı olarak, Jackwell çoğunlukla Fujian ve Guangdong eyaletlerinde farklı tipte Taşıyıcı chiller dağıtır. Soğutucular, klima santralleri fan coilleri vb. Müşterilerimize bina otomasyon sistemleri, yangın otomasyon sistemleri ve güvenlik sistemleri de dahil olmak üzere Johnson Control ekipmanı sağlıyoruz.
Ayrıca, Mobil Petrol'ün yetkili satıcısı olan Jackwell, Hong Kong'daki kullanıcılara Mobil'in en kaliteli dizel ve madeni yağını sunuyor. Ayrıca, dizel yakıtı farklı bölgelerdeki ve iş yerlerinde bulunan müşterilere taşımak için kendi petrol tankeri var.
Jackwell Güç Sistemleri
Jackwell Güç Sistemleri ağırlıklı olarak Çin, Hong Kong ve Makao bölgelerinde uluslararası tanınmış ileri seviye dizel jeneratör setleri sağlamaktadır. Bu jeneratör setleri arasında ünlü Caterpillar, John Deere, Cummins, Perkins, Volvo ve Deutz yer alıyor. Ayrıca profesyonel tasarım, kurulum, komple anahtar teslimi proje ve mükemmel satış sonrası servis ile müşterilerimize sunuyoruz. Müşterilerimize daha iyi bir destek sağlamak için Quanzhou, Fujian'da bir servis merkezi kurduk.
1990'ların başında, yerel fabrikalara ve sanayi sitelerine verimli güç sağlamak için Çin'e iki küçük ölçekli enerji santrali kurmak için yatırım yaptık. Dongguan'daki Chashan, Dongguan ve Wanying Çimento Fabrikası'ndaki güç istasyonu, hem 10.000 kilowatt'tan fazla elektrik sağlayan, hem Kilin Power Station hem de 1994 yılından beri çalışıyor. Jackwell, daha fazla mini güç santraline yatırım yapmak için her fırsatı arıyor. Çin.
Ayrıca, müşterimizin güç sistemini ve elektronik ekipmanlarını korumak için OBO yıldırım koruma cihazları da sağlıyoruz.
Jeneratör setlerinin güvenilirliğini arttırmak için, Jackwell müşterilerine gelişmiş uzaktan izleme ve kontrol cihazları sunmaktadır. GCCS dizel jeneratör setleri monitör ve kontrol sistemleri İngiliz Telekom'un en büyük tedarikçisi olan ünlü jeneratör üreticisi Broadcrown, İngiltere'nin teknolojisi kullanılarak geliştirilmiştir. GCCS, esas olarak Çin'de Telekom Bakanlığı tarafından belirlenen ihtiyaçların karşılanması için geliştirildi ve çeşitli telekom büroları tarafından kullanılan jeneratör setlerinde kurulması kesinlikle gerekli.
Jackwell ayrıca, manuel çalışmayı otomatik işletime değiştirerek mevcut eski tip jeneratör setlerini de geliştirebilir. Bu, ATS'nin eklenmesi ve gereksinimlere bağlı olarak GSSC, Modex ve TTI gibi uzaktan izleme ve kontrol sistemlerinin eklenmesiyle gerçekleştirilir.
Jackwell Grubuna Kısa Tanıtım
Jackwell Group, 1985 yılında kurulmuştur. UPS, inşaat ekipmanı, merkezi soğutucular, uzaktan izleme cihazları ve jeneratör setleri için üst sınıflar, aşırı voltaj koruması gibi elektrikli ve mekanik ürünlere odaklanarak geniş ve eksiksiz bir ürün çeşidi sunar. / yıldırım ekipmanları, genel iş ticareti ve elektronik ticaret. Iş çoğunlukla Çin Halk Cumhuriyeti ve Hong Kong boyunca yayılır ve mevcut iş, Asya, Avrupa, Amerika, Afrika ve Orta Doğu bölgelerini kapsayan, uluslararası iş genişlemesine yöneliktir.
Hong Kong, satış ve yönetim faaliyetlerimiz için Jackwell Grubunun merkezidir. Ayrıca anakara Çin'de iyi gelişmiş 5 yan şirket ve iki ortak girişim şirketi kurduk. Bizim ofis ve bakım merkezleri yaygın Shenzhen, Guangzhou, Fuzhou, Quanzhou, Changsha, Pekin, Hangzhou, Nanjing, Yichang, Harbin, Shenyang, Qinghai, vb yayılır. 3 ardışık yılda% 40.
Şu anda Jackwell Grubunun toplam aktifleri 100 milyon HK'nin üzerindedir. Bu varlıklar arasında Çin ve Hong Kong'da bulunan mülkler ile petrol tankerleri, jeneratör setleri, UPS, yıldırımdan korunma cihazları, ağır makineler, mini enerji santralleri, uzaktan izleme cihazları fabrikası ve çeşitli yedek parça depoları ve Çin çevresinde bulunan servis merkezleri.
Jackwell sadece yurt içi bankalar ve müşterilerle değil, aynı zamanda yurtdışı bankalar ve müşterilerle de iyi bir üne sahiptir. İşleri genişletmek için birinci sınıf ticari binalar satın alarak, yardım ve destek ile Anakara Çin'de ve müşterilerine büyük bir pazar sağlar.
Bizim büyük bankacılar Çin Bankası, Hong Kong Bankası, Hong Kong Doğu-Asya Bankası ve Fortis Bankası bulunmaktadır. Müşterilerimize esnek ödeme koşulları, daha iyi finansal düzenlemeler ve satın alma kredileri sağlayabiliriz.
Yeterli sermayeye sahip olan Jackwell, Guangdong Eyaleti'nde yerel fabrikalara ve sanayi bölgelerine verimli güç sağlamak için mini enerji santrallerine yatırım yapmaktadır. Ayrıca jeneratör setleri, ağır makineler ve çeşitli yedek parçalar da dahil olmak üzere çok miktarda ekipman stoklayarak yatırım yapmaktayız.

Hizmet

Jackwell'in “ Her Zaman En İyiyi Ver” hedefi vardır ve dünya çapındaki müşterilerimize sürekli olarak yüksek kaliteli ürünler ve güvenilir hizmetler sunacağız. Ortaklarımızla iyi iş yapmak için sabırsızlanıyoruz.

QC / Teknik Destek

Sıkı kalite kontrol

Tasarım ve imalattan müşteriye, tüm jeneratör setlerine sıkı kalite kontrolü sağlanmıştır:

1) Jeneratör setleri 'tasarımı, üretimi ve testi tamamen GB / T2820-97 ulusal standardına uygundur.

2) Orjinal marka motor, küresel teknolojinin ötesinde, güvenilir fonksiyon ve uzun ömür.

3) Uyarma sistemi, rastgele anlık yükte hemen frekans dalgalanma dönüşü yapabilir.

4) Tasarım prensibi doğrusal olmayan yük ve mükemmel başlatma kapasitesi altında daha az dalga şekli bozulma yapabilir.

5) Zafer Gücü ve Parçaları tedarikçileri tüm ürünlerin kalitesini garanti edebilir ve garanti edebilir.

6) Dünya çapında profesyonel servis ağı sayesinde, 24 saat sabit satış sonrası servis ve yedek parça temini sağlıyoruz.


Garanti hizmeti
Sadece ürünlerimizi değil, katma değerli teknik destek ve satış sonrası hizmetlerimizi de sunuyoruz. Bu garanti bildirimi kapsamında tüm orijinal alıcılarımızın "Jackpower" ürün garantisi almasını sağlıyoruz.

Garanti süresi
Tüm Benzinli ürünlerimiz için orijinal alıcılara 12 ay veya 1000 çalışma saatinde garanti süresi ve tüm Benzinle ilgili ürünler için orijinal alıcılara 6 ay veya 500 çalışma saati garanti süresi vereceğiz. Garanti süresi, teslimat tarihinden itibaren orijinal perakende alıcıya başlar.

Kapsama ve Uncoverage
Bu garanti kapsamındaki bir JACKPOWER ürününün herhangi bir parçasının, malzeme veya işçilik açısından kusurlu olduğu tespit edilen, ancak Jackwell Limited tarafından atanan bir yerde parça veya işçilik için herhangi bir ücret talep edilmeksizin değiştirilmesinden veya onarılmasından sorumlu olacağız. aşağıdaki durumlar:

a) Ürünler kesinlikle geçerli kılavuza göre çalıştırılmamıştır;
b) Parçalar, yanlış kullanım, kötü kullanım, uygun olmayan bakım, ihmal, uygun olmayan ek parçaların kullanılması veya orijinal olmayan parçaların kullanılması, normal aşınma, pas veya korozyon, yetersiz taşıma, kaza veya hizmet yetkisiz bir tesis tarafından etkilenir, zarar görür veya amortismana uğrar.
c) Filtreler, kayışlar, contalar, salmastralar, sigortalar, fırçalar, yakıt enjeksiyon nozulu valfi, yağlayıcı, koruyucu çinko kaplama, termostat, ateşleme bujisi, AVR ve kondansatör gibi sarf malzemeleri bu garanti kapsamında değildir.
d) Kusur, satın alan kişinin talebi üzerine veya herhangi bir değişiklikten kaynaklanır.
Bu Garanti, JACKWELL'in nakliye ücretlerini (JACKWELL tarafından belirlenen Hizmet yerine ve Garanti süresince garanti ücretleri) dahil etmesini zorunlu kılmaz.
Talep etme Bu GARANTİ kapsamında kapsanan herhangi bir kusuru meydana getirirse, lütfen bu kusurun ortaya çıkmasından sonraki otuz gün içinde, en yakın yetkili Servis ve Tamir yerinin adını, adresini ve telefon numarasını almak için yetkili bir JACKWELL distribütörü veya satıcısına başvurun.

Dışlama Beyanı Burada, herhangi bir JACKPOWER ürününden kaynaklanan özel veya nihai hasarlar veya koşullu yükümlülükler de dahil olmak üzere tüm diğer yükümlülüklerin veya yükümlülüklerin, yukarıda belirtilen garanti haricinde hariç tutulduğunu belirtmektedir.

Bazı eyaletler veya ülkeler, tesadüfi veya sonuçsal veya özel hasarların hariç tutulmasına veya sınırlandırılmasına izin vermemektedir, bu nedenle yukarıdaki sınırlama veya hariç tutma sizin için geçerli olmayabilir.

Bu GARANTİ size belirli yasal haklar verir ve ayrıca farklı ülkeler ve eyaletler arasında değişen başka haklara da sahip olabilirsiniz. Hiçbir kişi başka bir GARANTİ vermeye veya Jackwell Limited adına herhangi bir ek yükümlülüğün sağlanmasına izin veremez.

Ekibimiz

Jackwell Grubunda başlıca 4 bölüm bulunmaktadır:

1) İnşaat ve Madencilik ekipmanları.

2) Güç Grubu.

3) Güvenlik ve Bilgi Grubu.

4) Hava Kompresörü ekipmanları.

Mesaj bırakın