Jackwell Limited

1985'ten beri PARÇA çeşitlerinde uzman,

Motor yedek parçaları!

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

Jackwell Limited

iyi kalite Cummins Dizel jeneratörler satış için
iyi kalite Cummins Dizel jeneratörler satış için
Your genset and ATS are working well. I have given your name and email to a friend who will be building a hotel in Palawan. Thanks,

—— K.S. LIM

Thanks always giving me good products. thanks for your effort you done before. your firend from Egypt.

—— Waleed-Egypt

I must confess you have a brilliant customer relations skills and i am learning from you. I tell you if you want to see how beautiful Zambia in Africa

—— Akakulubelwa Mwiyakui-Zambia

hi jenny, the powerwizard 1.1 i brought work perfect

—— Dr Claude VILLETTE -----France

Şirketinizden Ocak veya Şubat 2008'de (on yıl önce) bir Jackpower jeneratörü satın aldım. Jeneratör 10 yıl boyunca bana çok iyi hizmet etti, fakat yakıt filtresi tıkanmış durumda. Sorun şu ki, yeni filtrenin takılı olduğu yerde, yakıt sisteminden havayı boşaltmak için hiçbir yer bulamıyorum. Her türlü yardım için çok minnettar olurum.

—— David ----- Hongkong

Ben sohbet şimdi

Jackwell Limited

1 2 3 4 5
Jackwell Limited Jackwell Limited Jackwell Limited Jackwell Limited Jackwell Limited
office Atlas Copco meeting Ambar Ambar Ambar

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Dağıtıcı/toptancı
Aracısı
İthalatçı
İhracatçı
Şirket ticaret
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Dünya çapında
Markalar : Jackpower
No. Çalışanları : 50~100
Yıllık satış : 4Million-5Million
Yıl kurulan : 1985
İhracat p.c : 60% - 70%

1985 yılında kuruluşundan bu yana, Jackwell Technology Co, Ltd toplum için geniş ve eksiksiz bir ürün ve hizmet yelpazesi sunmaktadır. Jackwell, şimdi Hong Kong'da bulunan merkez ofisi ile Çin'de 16 ofis, depo ve servis merkezine sahiptir. Jackwell Group'ta 100'den fazla çalışan var ve Çin'in hızla genişleyen hızı ile birçok sektöre yayılıyoruz.

Jackwell Grubunda başlıca 4 bölüm bulunmaktadır:

1) İnşaat ve Madencilik ekipmanları


Jackwell, Ingersoll-rand, Atlas Copco ve Liebherr gibi Çin'deki birçok uluslararası ünlü marka ile işbirliği yapmaktadır. Ürünlerimiz beton harmanlama tesisleri, beton karıştırıcılar, hidrolik paletli matkaplar, pnömatik paletli matkaplar, su kuyusu matkapları, hava kompresörleri, yol kompaktörleri, kırıcılar ve çeşitli diğer ekipmanları içermektedir. Hidroelektrik santralleri, çimento ocakları, kömür madenler ve demiryolu sistemleri gibi çeşitli sektörlerde büyüktür.

Müşterilerimize hızlı bir yanıt verebilmek için, Çin depolarımızda 1,5 milyon ABD Doları değerinde Ingersoll-rand ve Atlas Copco yedek parçalarını stokladık. Son zamanlarda, yurtdışı pazarına küçük hava kompresörleri, pnömatik paletli matkaplar, su kuyusu matkapları ve sondaj aksesuarları ve yedek parça ihraç etmişlerdir.

2) Güç Grubu


Jackwell 15 yıldan uzun bir süredir Caterpillar ve Broadcrown jeneratörlerini tedarik ediyor. En büyük müşterilerimiz arasında Telekom, Bankalar, Havalimanları, Fabrikalar ve diğer birçok sektör bulunmaktadır. Ayrıca Çin'de 1KVA'dan 2000KVA'ya kadar olan değerlerle "Jackpower" marka adı altında jeneratörlerimizi de yapıyoruz. "Jackpower" jeneratörünün kalitesi, Çin ve yurtdışı pazarındaki müşterilerden çok iyi bir ün kazandı.

Ayrıca Caterpillar, Perkins, FG Wilson, Cummins, John Deere, Volvo gibi orijinal yedek parçaların uzmanlarıyız.

Jeneratörlerin yanı sıra, Powerware - UPS, DC sistemi ve batarya, yıldırım ekipmanı ve diğer birçok elektronik ürün gibi güç sorunlarına da tam bir çözüm sunuyoruz.

3) Güvenlik ve Bilgi Grubu


Jackwell, 2004 yılında ünlü ABD markası Locktronix'i satın aldı ve Çin'de elektrikli kilit üretmeye başladı. O zamandan beri, Orta Doğu, Güney Asya ve Afrika'ya ürün ihraç ediyoruz. Pazarımız her yıl genişliyor ve farklı ülkelerdeki iş ortaklarımız olmak için daha fazla distribütör arıyoruz. Elektrikli kilitler ve aksesuarların yanı sıra, yazılım ekibimiz tarafından kendi erişim kontrol sistemimizi geliştirdik. Sistem, akıllı kart çözümü ve el-tuşu, parmak izi ve yüz tanıma gibi biyometrik erişim kontrolünü içerir. EC-PAYROLL sistemimiz, hem Hong Kong hem de anakara Çin'de birçok fabrikada yaygın olarak kullanılmaktadır.

Ne de olsa, Jackwell'in " Her Zaman En iyisini Sağlayın" hedefi vardır ve dünya çapındaki müşterilerimize sürekli olarak yüksek kaliteli ürünler ve güvenilir hizmetler sunacağız. Ortaklarımızla iyi iş yapmak için sabırsızlanıyoruz

İletişim bilgileri
Jackwell Limited

İlgili kişi: Miss. Jenny lai

Tel: 86-0769-22687008

Faks: 86-0769-22687018

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)