Jackwell Limited

1985'ten beri PARÇA çeşitlerinde uzman,

Motor yedek parçaları!

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa Hakkımızda

Geçmiş

iyi kalite Cummins Dizel jeneratörler satış için
iyi kalite Cummins Dizel jeneratörler satış için
Your genset and ATS are working well. I have given your name and email to a friend who will be building a hotel in Palawan. Thanks,

—— K.S. LIM

Thanks always giving me good products. thanks for your effort you done before. your firend from Egypt.

—— Waleed-Egypt

I must confess you have a brilliant customer relations skills and i am learning from you. I tell you if you want to see how beautiful Zambia in Africa

—— Akakulubelwa Mwiyakui-Zambia

hi jenny, the powerwizard 1.1 i brought work perfect

—— Dr Claude VILLETTE -----France

Şirketinizden Ocak veya Şubat 2008'de (on yıl önce) bir Jackpower jeneratörü satın aldım. Jeneratör 10 yıl boyunca bana çok iyi hizmet etti, fakat yakıt filtresi tıkanmış durumda. Sorun şu ki, yeni filtrenin takılı olduğu yerde, yakıt sisteminden havayı boşaltmak için hiçbir yer bulamıyorum. Her türlü yardım için çok minnettar olurum.

—— David ----- Hongkong

Ben sohbet şimdi

Jackwell Limited

1 2 3 4 5
Jackwell Limited Jackwell Limited Jackwell Limited Jackwell Limited Jackwell Limited
office Atlas Copco meeting Ambar Ambar Ambar

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Dağıtıcı/toptancı
Aracısı
İthalatçı
İhracatçı
Şirket ticaret
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Dünya çapında
Markalar : Jackpower
No. Çalışanları : 50~100
Yıllık satış : 4Million-5Million
Yıl kurulan : 1985
İhracat p.c : 60% - 70%

1985 yılında kurulduğundan bu yana, UPS, inşaat ekipmanları, merkezi soğutucular, uzaktan izleme cihazları ve jeneratör setleri için üst sınıflar, aşırı voltaj koruması gibi elektrikli ve mekanik ürünlere odaklanarak geniş ve eksiksiz bir ürün yelpazesi dağıtır. Yıldırım ekipmanları, genel iş ticareti ve elektronik ticaret. Iş çoğunlukla Çin Halk Cumhuriyeti ve Hong Kong boyunca yayılır ve mevcut iş, Asya, Avrupa, Amerika, Afrika ve Orta Doğu bölgelerini kapsayan, uluslararası iş genişlemesine yöneliktir.
Gelecekteki olasılık
Yüksek kaliteli ürünlerimize ve saygınlığımıza güvenerek, Jackwell Group pazarlarımızı Çin genelinde agresif bir şekilde genişletiyor. Müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmak ve Çin'in modernizasyonuna katkıda bulunmak için anakara Çin genelinde daha fazla ofis, daha fazla hizmet ve eğitim merkezi kurmayı planlıyoruz.
-------------------------------------------------- ------------------------------
Jackwell Ltd.
Jackwell'in ana işi merkezi klima, ağır inşaat ekipmanları, telekom ekipmanları, denizcilik makineleri ve nakliye hizmetlerinden oluşmaktadır. Jackwell 1995 yılında Ingersoll-rand tarafından Çin'de bir distribütör olarak atandı. Daha sonra Daiya Bay Nükleer Santrali Faz II, Yangtze Nehri'nin Üç Boğaz Barajı Projesi, Luoyang'daki Xiaolangdi Projesi, Liaohe Petrol Sahası dahil olmak üzere birçok büyük proje tamamlandı. , Pakistan ve Nepal Hidroelektrik Santrali projeleri.
Bir Carrier satıcısı olarak, Jackwell çoğunlukla Fujian ve Guangdong eyaletlerinde farklı tipte Taşıyıcı chiller dağıtır. Soğutucular, klima santralleri fan coilleri vb. Müşterilerimize bina otomasyon sistemleri, yangın otomasyon sistemleri ve güvenlik sistemleri de dahil olmak üzere Johnson Control ekipmanı sağlıyoruz.
Ayrıca, Mobil Petrol'ün yetkili satıcısı olan Jackwell, Hong Kong'daki kullanıcılara Mobil'in en kaliteli dizel ve madeni yağını sunuyor. Ayrıca, dizel yakıtı farklı bölgelerdeki ve iş yerlerinde bulunan müşterilere taşımak için kendi petrol tankeri var.
Jackwell Güç Sistemleri
Jackwell Güç Sistemleri ağırlıklı olarak Çin, Hong Kong ve Makao bölgelerinde uluslararası tanınmış ileri seviye dizel jeneratör setleri sağlamaktadır. Bu jeneratör setleri arasında ünlü Caterpillar, John Deere, Cummins, Perkins, Volvo ve Deutz yer alıyor. Ayrıca profesyonel tasarım, kurulum, komple anahtar teslimi proje ve mükemmel satış sonrası servis ile müşterilerimize sunuyoruz. Müşterilerimize daha iyi bir destek sağlamak için Quanzhou, Fujian'da bir servis merkezi kurduk.
1990'ların başında, yerel fabrikalara ve sanayi sitelerine verimli güç sağlamak için Çin'e iki küçük ölçekli enerji santrali kurmak için yatırım yaptık. Dongguan'daki Chashan, Dongguan ve Wanying Çimento Fabrikası'ndaki güç istasyonu, hem 10.000 kilowatt'tan fazla elektrik sağlayan, hem Kilin Power Station hem de 1994 yılından beri çalışıyor. Jackwell, daha fazla mini güç santraline yatırım yapmak için her fırsatı arıyor. Çin.
Ayrıca, müşterimizin güç sistemini ve elektronik ekipmanlarını korumak için OBO yıldırım koruma cihazları da sağlıyoruz.
Jeneratör setlerinin güvenilirliğini arttırmak için, Jackwell müşterilerine gelişmiş uzaktan izleme ve kontrol cihazları sunmaktadır. GCCS dizel jeneratör setleri monitör ve kontrol sistemleri İngiliz Telekom'un en büyük tedarikçisi olan ünlü jeneratör üreticisi Broadcrown, İngiltere'nin teknolojisi kullanılarak geliştirilmiştir. GCCS, esas olarak Çin'de Telekom Bakanlığı tarafından belirlenen ihtiyaçların karşılanması için geliştirildi ve çeşitli telekom büroları tarafından kullanılan jeneratör setlerinde kurulması kesinlikle gerekli.
Jackwell ayrıca, manuel çalışmayı otomatik işletime değiştirerek mevcut eski tip jeneratör setlerini de geliştirebilir. Bu, ATS'nin eklenmesi ve gereksinimlere bağlı olarak GSSC, Modex ve TTI gibi uzaktan izleme ve kontrol sistemlerinin eklenmesiyle gerçekleştirilir.
Jackwell Grubuna Kısa Tanıtım
Jackwell Group, 1985 yılında kurulmuştur. UPS, inşaat ekipmanı, merkezi soğutucular, uzaktan izleme cihazları ve jeneratör setleri için üst sınıflar, aşırı voltaj koruması gibi elektrikli ve mekanik ürünlere odaklanarak geniş ve eksiksiz bir ürün çeşidi sunar. / yıldırım ekipmanları, genel iş ticareti ve elektronik ticaret. Iş çoğunlukla Çin Halk Cumhuriyeti ve Hong Kong boyunca yayılır ve mevcut iş, Asya, Avrupa, Amerika, Afrika ve Orta Doğu bölgelerini kapsayan, uluslararası iş genişlemesine yöneliktir.
Hong Kong, satış ve yönetim faaliyetlerimiz için Jackwell Grubunun merkezidir. Ayrıca anakara Çin'de iyi gelişmiş 5 yan şirket ve iki ortak girişim şirketi kurduk. Bizim ofis ve bakım merkezleri yaygın Shenzhen, Guangzhou, Fuzhou, Quanzhou, Changsha, Pekin, Hangzhou, Nanjing, Yichang, Harbin, Shenyang, Qinghai, vb yayılır. 3 ardışık yılda% 40.
Şu anda Jackwell Grubunun toplam aktifleri 100 milyon HK'nin üzerindedir. Bu varlıklar arasında Çin ve Hong Kong'da bulunan mülkler ile petrol tankerleri, jeneratör setleri, UPS, yıldırımdan korunma cihazları, ağır makineler, mini enerji santralleri, uzaktan izleme cihazları fabrikası ve çeşitli yedek parça depoları ve Çin çevresinde bulunan servis merkezleri.
Jackwell sadece yurt içi bankalar ve müşterilerle değil, aynı zamanda yurtdışı bankalar ve müşterilerle de iyi bir üne sahiptir. İşleri genişletmek için birinci sınıf ticari binalar satın alarak, yardım ve destek ile Anakara Çin'de ve müşterilerine büyük bir pazar sağlar.
Bizim büyük bankacılar Çin Bankası, Hong Kong Bankası, Hong Kong Doğu-Asya Bankası ve Fortis Bankası bulunmaktadır. Müşterilerimize esnek ödeme koşulları, daha iyi finansal düzenlemeler ve satın alma kredileri sağlayabiliriz.
Yeterli sermayeye sahip olan Jackwell, Guangdong Eyaleti'nde yerel fabrikalara ve sanayi bölgelerine verimli güç sağlamak için mini enerji santrallerine yatırım yapmaktadır. Ayrıca jeneratör setleri, ağır makineler ve çeşitli yedek parçalar da dahil olmak üzere çok miktarda ekipman stoklayarak yatırım yapmaktayız.
İletişim bilgileri
Jackwell Limited

İlgili kişi: Miss. Jenny lai

Tel: 86-0769-22687008

Faks: 86-0769-22687018

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)